Dodaj ogłoszenie

Avensis z polskiego salonu, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:
 

Avensis z polskiego salonu

Cena: 21500.00 PLN
 
 

Avensis z polskiego salonu

Toyota Avensis z polskiego salonu. Od osoby prywatnej. Przestronne i komfortowe wnętrze sedana. Doskonałe auto rodzinne w kolorze czarnym. Bagażnik ze składaną tylną kanapą tworzy niezwykłą przestrzeń bagażową. Silnik benzynowy 1.8 zarówno do miasta jak i w trasę. We wszelkich opiniach chwalony jako niezwodny i doskonale sprawdzający się w tym modelu. Znakomita wersja wyposażenia Sol posiadająca m.in. dwustrefową klimatyzacje. Bardzo szybko ogrzewa wnętrze w zimie a chłodzi w lecie. Ponadto wnętrze wykończone pięknymi listwami imitującymi drewno. Podświetlenie zegarów przyjemne i nie rażące dla oczu. Intuicyjne rozmieszczenie wszelkich przycisków. Lusterka składane elektrycznie, doskonałe przy parkowaniu w mieście. Podłokietnik z przodu, który zwiększa komfort podróżowania i stanowi dodatkowe miejsce na niezbędne przedmioty. W tylnej kanapie także zamontowany wygodny podłokietnik z uchwytami na napoje. Fabryczne radio. Toyota na oryginalnych alufelgach. Auto codziennie użytkowane.

Michal w

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 17.02.2019
ID ogłoszenia: 1275327 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 778 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Avensis z polskiego salonu

Toyota Avensis z polskiego salonu. Od osoby prywatnej. Przestronne i komfortowe wnętrze sedana. Doskonałe auto rodzinn... Kategoria: Samochody osobowe Avensis
Mazowieckie Warszawa Dodane: 17-02-2019
Cena: 21500.00