Dodaj ogłoszenie

Mechanik konstrukcji pojazdów- montaż karoserii k/m, Opolskie, Prószków

Podziel się:

Mechanik konstrukcji pojazdów- montaż karoserii k/m

Cena: 7660.00 PLN

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Mainleus/Północ Bawarii), poszukujemy monterów karoserii. Firma zajmuje się budową różnego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Opis stanowiska pracy:

Montaż elementów konstrukcyjnych samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych itp.

Drobne czynności spawalnicze

 Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800-1900€ netto, w zależności od umiejętności i doświadczenia

Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych

Zakwaterowanie płatne

Wymagamy:

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

Doświadczenia z zakresu montażu- znajomości zagadnień związanych z pneumatyką, hydrauliką i elektroniką,

Mile widziane wykształcenie związane z mechaniką, lub pokrewne,

Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,

Ogłoszenie wyświetlono 42 razy

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:

Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.