Dodaj ogłoszenie

Przeprowadzki Kraków, Małopolskie, Kraków

Podziel się:
 

Przeprowadzki Kraków

Cena: 50.00 PLN
 
 

Przeprowadzki Kraków

Przeprowadzki Kraków.

Szeroko znana w całej Polsce firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport, od prawie 30 lat świadczy kompleksowe przeprowadzki firm, biur, mieszkań i domów w Krakowie. Specjalistycznymi meblowozami transportujemy pianina, meble, ciężkie sejfy i kasy pancerne w Krakowie. Nasze zespoły transportowe, są wysoko wykwalifikowane i sprawne, przez to gwarantyją Państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Z nami bezpiecznie, komfortowo i tanio. SPrezentujemy naszą firme na stronie web: www.abcprzeprowadzkikrakow.pl  Zapraszamy Państwa na nasze profesjonalnie świadczone przeprowadzki w Krakowie, przez 7 dni w tygodniu 24h.

Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Dodano: 18.06.2018
ID ogłoszenia: 1249014 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 82 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Przeprowadzki Kraków

Przeprowadzki Kraków. Szeroko znana w całej Polsce firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport, od prawie 3... Kategoria: Samochody specjalne Pozostałe
Małopolskie Kraków Dodane: 18-06-2018
Cena: 50.00