Dodaj ogłoszenie

Regeneracja wtryskiwaczy, pompowtrysków, czyszczenie filtrów DPF/FAP, Śląskie, Imielin

Podziel się:
 

Regeneracja wtryskiwaczy, pompowtrysków, czyszczenie filtrów DPF/FAP

Cena: 0.00 PLN
 
 

Regeneracja wtryskiwaczy, pompowtrysków, czyszczenie filtrów DPF/FAP

Nasza firma powstała w 1998 roku. Główny profil działalności to regeneracja wtryskiwaczy do silników Diesel. Regenerujemy wtryskiwacze takich marek jak Bosch, Denso, Siemens VDO, Delphi.
Nasz zakład jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia do testowania wtryskiwaczy, tak zwane stoły probiercze. Oprócz tego dysponujemy profesjonalnym sprzętem pomiarowych.
Misja naszej firmy jest regeneracja wtryskiwaczy nie wspieranych przez światowe koncerny, to są: Bosch piezoelektryczne, Denso, Siemens VDO.
Wychodząc na przeciw tak ważnej dla człowieka ekologii, odzyskujemy prawie 85%, wtryskiwaczy które już były przeznaczone do utylizacji.
Nasza firma działa w różnych branżach, głównie zajmujemy się tworzeniem nowatorskich rozwiązań i opracowaniami technologii. Nasza firma to młody i dynamiczny zespół fachowców.

BreneDiesel

Lokalizacja:
Śląskie, Imielin
Dodano: 12.11.2019
ID ogłoszenia: 1301943 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 234 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Regeneracja SCR

Systemy SCR to katalizatory z czynnikiem AdBlue zespolone z filtrami cząstek stałych, których celem jest obniż... Kategoria: Samochody ciężarowe Ciągniki siodłowe
Wielkopolskie Krzywiń Dodane: 27-08-2019
Cena: 1500.00

Regeneracja DPF/FAP - Autobusy

Oprócz montażu filtrów cząstek stałych do autobusów w celu spełnienia odpowiedniej normy opraco... Kategoria: Autobusy Podmiejskie
Wielkopolskie Krzywiń Dodane: 27-08-2019
Cena: 700.00

Regeneracja filtrów cząstek stałych

Możemy się pochwalić ponad 10 latami skutecznego i długotrwałego regenerowania filtrów stałych. W tej dzied... Kategoria: Części samochodowe Zestawy
Wielkopolskie Krzywiń Dodane: 27-08-2019
Cena: 500.00

Regeneracja wtryskiwaczy, pompowtrysków, czyszczenie filtrów DPF/FAP

Nasza firma powstała w 1998 roku. Główny profil działalności to regeneracja wtryskiwaczy do silników D... Kategoria: Części samochodowe Benzyna - diesel
Śląskie Imielin Dodane: 12-11-2019
Cena: 0.00